fbpx
ElektromobilnośćPolskaUsługiWrocław

Skutery Vozilla by blinkee.city

Firma Vozilla nawiązała współpracę z ogólnopolską wypożyczalnią pojazdów na minuty blinkee.city. Już od dziś tj. 9 maja można wypożyczyć jeden z pięćdziesięciu skuterów na minuty na terenie Wrocławia. Firma zapowiada rozszerzenie floty do 200 pojazdów.

Jedna aplikacja dla skuterów i samochodów

W ramach kooperacji skutery pojawią się w aplikacji Vozilli i na odwrót – samochody elektryczne znajdziemy w aplikacji blinkee.city. Wypożyczenia będzie można dokonać jedynie poprzez aplikację danego operatora (jeżeli użytkownik znajdzie skuter w aplikacji Vozilli, zostanie automatycznie przekierowany do aplikacji Blinkee.city).

Elektryczne skutery Vozilla

Skutery Vozilla by blinkee.city w swoim wyposażeniu mogą pochwalic się hamulcami tarczowymi, światłami LED oraz silnikiem o mocy 3 kW. W kufrze znajdują się dwa kaski z jednorazowymi czepkami na głowę.

Co z uprawnieniami?

Jak podaje operator – osoby, które ukończyły 18 lat przed 19 stycznia 2013 roku będą mogły prowadzić skuter na dowód osobisty. Młodsi użytkownicy powinni posiadać prawo jazdy kategorii AM lub inne wyższej kategorii (np. A, B, C).

Jak skorzystać ze skuterów Vozilla?

Jeśli chcesz skorzystać ze skuterów Vozilla by blinkee.city musisz zarejestrować się w systemie blinkee.city podając numer swojej karty płatniczej oraz przesyłając zdjęcie swojego dowodu osobistego. Aplikacja dostępna jest zarówno na Androida jak i iOS.

Koszt wypożyczenia skutera w cenie standardowej to 69 groszy za minutę jazdy, jednakże ze zniżką studencką zapłacimy 59 groszy za minutę. Za minutę postoju w obu przypadkach zapłacimy 9 groszy.

W swojej ofercie blinkee.city posiada również hulajnogi elektryczne na minuty dostępne w Warszawie i Krakowie.

Przez
vozilla.plblinkee.city/plinstagram/ @vozilla
Tagi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Back to top button
Bitnami