fbpx
ElektromobilnośćKrakówPolskaUsługiWarszawa

Hulajnogi Blinkee w Warszawie i Krakowie!

Tydzień się jeszcze nie skończył, a w Krakowie właśnie pojawiła się druga firma oferująca elektryczne hulajnogi na minuty. Po średnio udanym starcie Hulaj, przyszedł czas na nowego zawodnika – Blinkee. Oprócz stolicy małopolski nowe jednoślady trafiły również do Warszawy.

O firmie

Blinkee nie jest nowicjuszem. Ich usługi dostępne są w 17 miastach w Polsce. Już zapowiedziano rychłe wejście z hulajnogami do Trójmiasta, Bydgoszczy, Poznania i Rzeszowa, a w ofercie oprócz hulajnóg znajdują się także elektryczne skutery oraz rowery.

Aplikacja Blinkee

Nowe hulajnogi są już widoczne w najnowszej wersji aplikacji Blinkee. Jest ona dostępna zarówno na telefony z systemem Android jak i iOS (iPhone). Dostępność na urządzenia Apple sprawia, że więcej osób będzie mogło skorzystać z wynajmu.

Jak na razie strefa w które możliwe jest wypożyczenie jednośladów nie poraża swoją wielkością. Blinkee obiecuje jednak rozszerzać ją “z dnia na dzień“, w zależności od zapotrzebowania i opinii przesłanych przez klientów.

Cennik i zniżki dla studentów

Opłata startowa wynosi 2,50 zł, a każda minuta jazdy to 0,49 zł. Ceny nie wyróżniają się specjalnie na tle konkurencji. Jedynie Hulaj w Krakowie oferuje niższą cenę startową wynoszącą 1 zł.

Co ciekawe, każda osoba posiadająca ważną legitymacje studencką lub legitymację seniora jest uprawniona do 15% zniżki.

Hulajnogi Blinkee już dostępne
źródło: Facebook / Adrian Borek

Źródło
Blinkee
Tagi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Back to top button
Bitnami