fbpx
PolskaTrójmiasto

Traficar i Novotel Gdańsk Centrum nawiązują współpracę

Nowe miejsca parkingowe

Firma Traficar rozpoczyna współpracę z gdańskim hotelem, który udostępni swoje miejsca parkingowe użytkownikom aplikacji. Jest to pierwsza taka współpraca między usługodawcą carsharingu, a firmą hotelową w Polsce. Traficar stawia tym samym nie tylko na klientów z Polski, ale także na przyjezdnych turystów, których jak wiadomo w Gdańsku nie brakuje.

Jak podaje Gdańska Organizacja Turystyczna latem 2018 roku miasto to odwiedziło ponad milion turystów. Zagraniczni turyści stanowili aż 40%. Liczby te dają miastu miano trzeciego najpopularniejszego miasta turystycznego w Polsce. Nic więc dziwnego, że firma carsharingowa mocno stawia na zagranicznych gości. Aplikacja jest dostępna już w trzech językach: polskim, ukraińskim jak również angielskim. W usłudze Traficar zarejestrowało się już ponad 10 tysięcy obcokrajowców.

traficar.pl


Staramy się umożliwić wynajem traficarów jak najszerszemu gronu osób odwiedzających Polskę, dlatego cały czas zwiększamy liczbę miejsc, gdzie można zwrócić i wypożyczyć auta, tak aby parkowanie w mieście było jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze


mówi Karolina Brzuchala, specjalistka ds. kluczowych klientów w firmie Traficar.

Specjalne parkingi pod hotelami dla Traficara

Novotel Gdańsk Centrum jest pionierem wśród usługodawców hotelarskich, który umożliwił parkowanie autami na minuty na swoim parkingu. Stanowi to udogodnienie dla mieszkańców miasta jak również turystów, którzy coraz częściej sięgają po ten środek transportu.


Chcemy dostarczać sprytne rozwiązania nie tylko dla naszych gości, ale również lokalnej społeczności, dlatego bardzo cieszymy się z nawiązanej współpracy z Traficar


mówi Krystian Kubas, kierownik ds. hotelowych Novotelu Gdańsk Centrum.

Miejsca dla aut znajdują się przed wejściem do hotelu Novotel Gdańsk Centrum i będą czynne całą dobę. W aplikacji zostały oznaczone specjalnym granatowym pinem z literą ,,P”.

Tagi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Bitnami